Для боротьби з корупцією в Міноборони створять військову поліцію

Міністерство оборони України подасть законопроєкт про створення військової поліції, яка протидіятиме корупції в армії. Об этом сообщает tolkochto.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами міністра оборони Андрія Загороднюка, для створення військової поліції потрібна тільки політична воля і вона є. Він розказав, що антикорупційний орган у Міноборони буде аналізувати технічні умови, тендери, звітність, розслідувати конкретні справи. Загороднюк запевнив, що керівництво Міноборони буде слухати військовослужбовців, які знають і не приховують фактів, що мають місце.

За його словами, в міністерстві будуть використовувати міжнародні напрацювання у цій сфері, але підкреслив, що просто копіювати чиюсь систему недостатньо, тому що ситуація в Україні гірша, ніж у багатьох країнах.

Нагадаємо, в минулі роки в Міноборони виникали гучні корупційні скандали, серед яких, наприклад, закупівля та розкрадання палива, браковані бронежилети тощо.Джерело статті: “http://www.gazeta1.com/statti/dlya-borotby-z-koruptsiyeyu-v-minoborony-stvoryat-vijskovu-politsiyu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя