Безсмертний заявив, що позиція України у Мінську «не є ані жорсткою, ані конструктивною»

Безсмертний зазначив, що після повернення у Тристоронню контактну групу перші два тижні вивчав всі документи, прийняті з 2016 року — Безсмертний заявив, що позиція України у Мінську «не є ані жорсткою, ані конструктивною»
Безсмертний зазначив, що після повернення у Тристоронню контактну групу перші два тижні вивчав всі документи, прийняті з 2016 року
Не знаю, хто водив тою рукою і хто керував тими думками, які завели ситуацію у Мінську в глухий кут, це тупик, — політик Об этом сообщает dni.in.ua со ссылкой на СМИ.


Політик і дипломат Роман Безсмертний вважає, що позиція України під час переговорів Тристоронньої контактної групи у Мінську не є ані жорсткою, ані конструктивною.


Про це він сказав в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому».


«Моя думка від початку появи у цьому процесі була така: позиція України має бути жорсткою, але конструктивною. Зараз вона не є ані жорсткою, ані конструктивною», — зазначив Безсмертний.


Безсмертний розповів, що після повернення у Тристоронню контактну групу, перші два тижні він витратив на те, «аби переглянути всі рішення, нормативні, підзаконні, відомчі акти, які були прийняті» з 2016 року.


«Я побачив, що не знаю, хто водив тою рукою і хто керував тими думками, які завели ситуацію в глухий кут, це тупик. Так би я охарактеризував нинішній Мінський процес», — зазначив Безсмертний.


Нагадаємо, у 2015 році Роман Безсмертний вперше став представником України у політичній підгрупі контактної групи з врегулювання конфлікту на сході України (Мінський процес). Він перший з представників України надав публічності Мінському процесу, відверто розповідаючи про внутрішні процеси переговорів з російською стороною та представниками окупованих територій. У квітні 2016 року вийшов зі складу перемовників. Свій вихід з Мінського процесу він пояснював стратегічними протиріччями з тодішнім президентом Петром Порошенком, зокрема, щодо способів розв’язання конфлікту на Донбасі.


9 липня 2019 року Роман Безсмертний став вдруге представником Тристоронньої контактної групи в робочій підгрупі з політичних питань у Мінську. Тепер його вже призначив Безсмертний президент Володимир Зеленський. Після загибелі українських захисників під Павлополем, Безсмертний заявив, що Україна мала призупинити участь у Мінському процесі після загибелі військових. За його словами, це стало однією з причин указу Зеленського, де йшлося про виключення Безсмертного з Тристоронньої групи 13 серпня 2019 року.


Як повідомлялося, Безсмертний назвав незаконним указ Зеленського про спрощене надання громадянства.


У Зеленського пояснили звільнення Безсмертного: буде більш ефективна команда.


Більше читайте:

  • Роман Безсмертний: Я кілька разів заперечив Зеленському: «Пане президенте, я не довіряю росіянам»


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/bezsmertniy-zayaviv-shcho-poziciya-ukrajini-u-minsku-ne-je-ani-zhorstkoyu-ani-konstruktivnoyu-618083.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя