Андрій Журжій: "Це важливо! Прокуратура прикриває підробку документів..."

Андрій Журжій в facebook:

Це важливо! Об этом сообщает acceleration.in.ua со ссылкой на СМИ.

Прокуратура прикриває підробку документів податковою міліцією.

Звичайною практикою є визнання операцій фіктивними за наявності свідчень директора контрагента про те, що він лише фунт і ніяких документів від імені товариства не підписував. Верховний суд України в своїх постановах від 05.03.2012 р. 21-421а11 та інших неодноразово вказував, що документи, які виписані від імені осіб, які заперечують свою участь у створенні та діяльності контрагентів платника под ... атків не можуть вважатися належно оформленими.

Але в одній із таких справ платник - ТОВ Тернопіль-Мостобуд, - незважаючи на наявність у податкового органу таких пояснень директора їх контрагента, зясував, що ці пояснення підроблені. Насправді, директора ніхто не опитував, що підтверджують нотаріально засвідчені пояснення директора та його заяви про злочин по підробці документу.

Оперуповноважений з особливо важливих справ ДФС у м. Києві капітан податкової міліції Поліщук А.Е., який використовував ці пояснення, в прокуратурі пояснив, що директора ТОВ А-Альтум Калюжного Тараса він ОПИТАВ ПО ТЕЛЕФОНУ. Після цього НЕВІДОМА ОСОБА ПЕРЕДАЛА йому письмові пояснення цього директора.

Для прокуратури такі пояснення податкового міліціонера виявилися достатніми для закриття кримінального провадження.

Проте 18.07.2017 р. слідчий суддя Печерського р-го суду м. Києва скасувала постанову про закриття кримінального провадження, констатувавши те, що слідство обмежилось лише допитом зацікавленої особи податкового міліціонера. Ось таке у нас слідство .

Документи за посиланням https//goo.gl/Rv7Lb2

Юрій Луценко Ви вважаєте, що це нормальна поведінка підлеглихАндрій Журжій
Андрій Журжій


ТОП новости

Вход

Меню пользователя